Корпус LP 2111 - 400W 8 см black case chassis cover 2xUSB2.0, 1xUSB3.0
Корпус для комп'ютера LP 2111, серія 2 — надійна зовнішня оболонка комп'ютера, що захищає та приховує його внутрішню начинку.
Представлена модель має продуману конструкцію, завдяки якій користувач зможе зібрати відповідну його вимогам комп'ютерну техніку.
А також стильний і сучасний дизайн, завдяки чому гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал виготовлення комп'ютерних корпусів серії 2: сталь (0.6 mm) і високоміцний пластик (обличнева панель).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 350.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Комп'ютерний корпус, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴

