Гібридна зовнішня камера GV-203-GHD-H-СOK50-30
Сфера застосування
Гібридні системи відеоспостереження, у яких використовують камери [Артикул], універсальні для різних сфер діяльності. Такі системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень із великою площею (складу, виробничі цехи, великі супермаркети тощо), так і для встановлення на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага камери полягає у високій якості передаваного зображення (роздільна здатність — [Кол-вомегапікселів, MP] МР, [Роздільна здатність зображення]. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "вита пара".
Для самостійного встановлення Вам доступні коротка та докладна інструкції щодо встановлення обладнання. Але ми настійно рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Гарантії та доставка
Доставка товару здійснюється на всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів.
Повернення й обмін товару відбувається відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | AHD |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| ІЧ-порт | Так |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴

