Електромагнітний замок GV-LEMD-280 Silver
Електромагнітний дверний замок використовує магніт у своїй конструкції. Для використання замка до дверей необхідно прикріпити металеву пластину, а до дверної рами прикріпити магніт. При подачі живлення створюється магнітне поле, що змушує пластину притягуватись до магніту. Для відкриття замку необхідно припинити подачу живлення на замок.
Технічні характеристики:
Тип - електромагнітні замки,
Вигляд монтажу - накладний,
Тип покриття - анодований алюміній,
Сила утримання - 280 кг,
Тип дверей - дерев'яні, скляні, металеві, протипожежні,
Живлення - 12V/2A,
Робоча температура - -10 ~ +55,
Колір - сріблястий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал замку | Анодований алюміній |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Скляні двері |
| Сила утримання | 280 кг |
| Тип замка | Електромагнітний |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Срібло |
| Загальні | |
| Вага | 0.915 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Значення вихідного струму | 2 А |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Замок, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203 ₴

