Сонячна панель LP JW-BF Half-Cell - 460W (30 профіль, монокристал, двостороння)
Дана модель фотомодуля виготовлена з високоякісного монокристалу, тому виробник гарантує високу продуктивність – ККД становить 21.13%. Висока ефективність забезпечується завдяки технології N-Tipe. У виробництві панелей цього типу використовують кремній, який додаються негативні домішки (наприклад фосфор). Це створює негативний заряд у матеріалі кристала, на відміну від панелей p-type з позитивним зарядом (наприклад, бор).
Габарити пристрою: 2018*1042*30 мм. Вага складає 28кг. Загальна кількість фотоелементів – 144 прим. по 6 штук у 24 ряди.
Фотомодуль покритий високоякісним загартованим склом завтовшки 3.2 мм. Витримує механічні вітрові та снігові навантаження, тиском 2400Па та 5200Па відповідно. Сонячна панель відповідає класу захисту IP68, тому пил та волога ніяк не впливають на ефективність роботи пристрою. Потужність сонячного фотомодуля складає 460Вт. Максимальна напруга та максимальна сила струму – 42.0В та 10.96А відповідно. Сила струму короткого замикання складає 11.56А. Напруга на відкритому контурі – 50.4В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| ККД, не менше | 21.13 % |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність | 460 Вт |
| Напруга | 42 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 11.56 А |
| Струм при максимальній потужності | 10.96 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 2018 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 1042 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28 |
| Висота | 30 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція, гарантійний талон |
| Тип | монокристалічні панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 837 ₴


