Балансир для акумуляторних батарей LP 48V LED
Балансир для акумуляторних батарей - це електронний пристрій, розроблений для підтримки однакового рівня заряду всіх елементів у системах, що складаються з кількох акумуляторних батарей. Він відіграє важливу роль у забезпеченні оптимальної продуктивності та довговічності акумуляторів.
Якщо два акумулятори з'єднані в ланцюг, то перший може розрядитися швидше, а другий забере більше енергії, ніж йому потрібно. Для того, щоб вони працювали довго, без википання та інших проблем, необхідний балансир, який буде контролювати процеси, розподіляти правильно напругу і допомагати акумуляторам прослужити якомога довше.
Балансир акумулює інформацію про напругу елементів і регулює зарядку та розрядку таким чином, щоб всі акумулятори досягли однакового рівня заряду. Це запобігає перезарядці або перерозрядці, що може призвести до пошкодження батареї.
Застосування:
сонячна та вітроенергетика,
вантажні автомобілі з двома акумуляторами,
електротранспорт та ін.
Характеристики:
для ланцюжка з 4х акб по 12 V
колір - чорний
кількість в упаковці - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 48 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Балансир для акумуляторних батарей, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 738 ₴

