
Коробка розподільна 300х250х120 IP65 зовнішня з резинками
571 ₴
- В наявності
- Код: 19471
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка розподільна 300х250х120 IP65 зовнішня з резинками
Коробка розподільна з гумками (12-виводів). Клас захисту: ІР-65; Габарити: 300х250х120 мм.
Призначення: для з'єднання та розгалуження електричних проводів та кабелю в умовах зовнішнього монтажу.
Діаметр виводу - 36 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Маса | 0.96 кг |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Коробка розподільна, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴

