Шафа GV-DVR-02 24"x24"X6" є запірним ящиком для встановлення цифрових відеореєстраторів (DVR) з монтажним кронштейном. Він призначений для зручного і безпечного розміщення пристроїв, забезпечуючи надійний захист і вентиляцію для запобігання перегріву. Корпус можна встановити вертикально в стійку або на стіну, що економить простір і спрощує монтаж. Ідеально підходить для використання в офісах, комерційних та промислових приміщеннях, де потрібен надійний захист і організація обладнання для відеоспостереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Робоча ширина (") | 24" |
| Ширина | 610 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17,8 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Шафа, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 028 ₴





