Сенсорна кнопка виходу GV-ВЕ-803S
Стильні та компактні кнопки виходу GreenVision – ефективне та доступне рішення для Вашої системи контролю доступу.
Кнопки виходу використовують для керування електричними замками, ролетами, комірами, шлагбаумами тощо.
Якісне виконання та надійний механізм кнопки виходу гарантують надійну та довгострокову експлуатацію, позбавивши Вас проблем із "заклинюванням" запірного механізму.
Не зношуються;
Не ламаються;
Не засмічуються;
Стійкі до агресивних рідин, що використовують для дезінфекції.
Кнопка виходу GV-ВЕ-803S – простий та ефективний пристрій, що дозволяє організувати якісну та надійну СКУД у будинку, квартирі чи офісі.
Сенсорна кнопка виходу з необмеженою кількістю спрацьовувань.
Тип встановлення - врізний.
Діапазон робочих температур: від - 20°С до + 50°С.
Тип підключення - NO; NC; COM; +12V; -12V.
Матеріал виготовлення корпусу – металевий сплав.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Напруга | 12 В |
| Загальні | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Сенсорна кнопка виходу, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | кнопки виходу |
| Тип покриття | хромована сталь |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴






