
Імпульсний блок живлення GV-SAS-C 12V5A (60W) с вилкой
392 ₴
- В наявності
- Код: 4431
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення GV-SAS-C 12V5A (60W) с вилкой
Імпульсне джерело живлення адаптерного типу GV-SAS-C 12V5A (60W)
застосовується для живлення малоточних пристроїв в мережах відеоспостереження. Виконує функції перетворювача вхідної напруги змінного струму величиною 110-240 V в напругу постійного струму (на виході 12 V). Спосіб підключення до мережі – штировий роз'єм С14. живлення до камер подається через провід зі штекером 12V 5 / 2,5. Джерело живлення GV-SAS-C 12V5A (60W) обладнаний захистом від короткого замикання і різких стрибків напруги в мережі.
Корпус закритого типу, ступінь захисту від зовнішніх впливів відповідає міжнародному стандарту IP40. Діапазон робочих температур від -20 ~ +50 С.
Колір корпусу – чорний. Індикатор роботи пристрою в мережі – світлодіод зеленого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Адаптер живлення, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Потужність | 60 |
| Номінальна сила струму | 5000 А |
| Тип підключення | штировий роз'єм C5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴



