
Акумулятор PowerPlant Parrot Ar.drone 2.0 2300mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: CB970728
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant Parrot Ar.drone 2.0 2300mAh
Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 2300mAh.
Тип акумулятора: Li-pol.
Напруга: 11.1V.
Потужність: 25.53Wh.
Розмір: 40x80x35 мм.
Вага: 140 г.
Підходить до моделей:
Parrot Ar.drone 2.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2300 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 80 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 11.1 В |
| Тип | Акумулятор |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
