Акумулятор PowerPlant DJI Mavic Mini 2500mAh
За допомогою акумулятора ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його пристроєм як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої радіокерованої техніки.
Ємність: 2500mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.2V.
Потужність: 18Wh.
Розмір: 35x75x20 мм.
Вага: 101 г.
Підходить до моделей:
DJI Mavic Mini.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 101 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 75 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

