Акумулятор PowerPlant DJI Mavic 2 Pro 3850mAh
З акумулятором Ви будете захищенні від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати її пристроєм як рідну батарею і визначати ємність на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото/відео техніки.
Ємність: 3850mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Потужність: 59.29Wh.
Розмір: 40x100x45 мм.
Вага: 309 г.
Підходить до моделей:
DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 2 Zoom.
DJI Mavic 2 Charger.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3850 мА/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 309 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 100 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 15.4 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴

