Акумулятор PowerPlant DJI Phantom 4 5350mAh
За допомогою акумулятора DJI Phantom 4 ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його пристроєм як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої радіокерованої техніки.
Ємність: 5350mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 15.2V
Потужність: 81.32Wh
Розмір: 77*109*55 мм
Вага: 490 г
Акумулятор можна використовувати замість оригінального:
DL-UAV-001
Підходить до моделей:
DJI Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro Plus, Phantom 4 Advanced Drones
Рекомендації щодо продовження життєдіяльності акумулятора:
Рекомендується заряджати і розряджати батарею відразу після її отримання, а також повністю заряджати батарею перед використанням. При зберіганні заряджайте та розряджайте акумулятор приблизно кожні 3 місяці, а перед зберіганням заряджайте його до 40-65% (2-3 світлодіоди).
Завдяки конструкції акумулятора, яка повністю відповідає оригінальному, напруга зберігання батареї підтримується на рівні близько 65%. Якщо акумулятор не використовувався більше 6 місяців і не заряджався протягом цього періоду, звичайне самоспоживання акумулятора призведе до розрядки і пошкодження елементів, що підвищує ймовірність його пошкодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 490 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 109 мм |
| Ємність акумулятору | 5350 мА/год |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

