Акумулятор PowerPlant DJI Phantom 2 5200mAh
За допомогою акумулятора DJI Phantom 2 ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в найневідповідніший момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото та відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його пристроєм як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення, завдяки низькому саморазряду і високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої радіокерованої техніки.
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-po
Напруга: 11.1V
Потужність: 57.72Wh
Розмір: 77*127*44 мм
Вага: 364 г
Акумулятор можна використовувати замість оригінального:
DL-11.1-P
Підходить до моделей:
DJI Phantom 2, Phantom 2 Vision і Phantom 2 Vision Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 364 г |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

