
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 12V 5.0Ah Li-ion (48-11-2401
1 999 ₴
- В наявності
- Код: TB921096
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 12V 5.0Ah Li-ion (48-11-2401
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів MILWAUKEE 12V 5.0Ah Li-ion (48-11-2401) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 5.0Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 90x100x65 мм.
Вага: 392 г.
Можна використовувати замість:
M 12, 48-11-2401, 48-11-2402, 48-11-2420, 48-11-2430, 48-11-2440, 48-11-2460, 48-11-2411, 48-11-2412
Сумісний з:
усi M 12 акумуляторнi iнструменти
48-11-2401 2207-20 2207-21 2238-20 2238- 21 2239-20 2239-212276-20 NST 2276-21 2276- 21NST 2277-20 2277-20NST 2277-21 2277- 21NST 2290-20 2290-21 2310-21 2311-20 2311- 21 2312-21 2313-20 2313-21 2314-20 2314- 21 2320 2320-20 2320- 21 2330 2331 2332 2333 2401-20 2401- 22 2402-20 2402-22 2403-20 2403-22 2404- 20 2404-22 2410 2410-20 2410-22 2411- 20 2411-22 2415-20 2415-21 2420-20 2420- 21 2420-22 2426-20 2426-22 2429-20 2429- 21XC 2432-20 2432-22 2446-20 2446-21XC 2450- 20 2450-22 2451 2451-20 2451-22 2452- 20 2452-22 2453-20 2453-22 2454-20 2454- 22 2455-20 2455-22 2456-20 2456-21 2457- 20 2457-21 2458-20 2458-21 2460-20 2460- 21 2470 2470-20 2470-21 2471 2471- 20 2471-21 2471-22 2590-20 49-24-0145 49-24- 0146 C12 D C12 DD C12 HZ C12 IC C12 ID C12 IW C12 PC C12 PD C12 PPC C12 WS M12 IR M12 JS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.392 |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 100 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
