
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 18V 3Ah Li-ion (BL1830B)
2 399 ₴
- В наявності
- Код: TB921997
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 18V 3Ah Li-ion (BL1830B)
Акумулятори для шуруповертів та електроінструментів MAKITA 18V 3Ah Li-ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 3Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розмір: 70x120x50 мм.
Вага: 357 г.
Можна використовувати замість:
BL1860B.
BL1850B.
BL1840B.
BL1830B.
BL1815B.
BL1835B.
BL1845B.
194205-3B.
LXT-400.
194309-1.
Сумісний з:
Makita BFS450.
Makita BFS450RFE.
Makita BFS450Z.
Makita BFR750L.
Makita BFR750Z.
Makita BFR750.
Makita BFR750Z.
Makita BFR450RFE.
Makita BFR550.
Makita BFR550L.
Makita BFR550Z.
Makita BDF451.
Makita BDF451Z.
Makita BDF452RFE.
Makita BDA350.
Makita BDF452SHE.
Makita BDF454RFE.
Makita BDF452Z.
Makita BDF451RFE.
Makita BJR181.
Makita BJR181Z.
Makita BJV180.
Makita BJV180Z.
Makita BJS130.
Makita BJR181RF.
Makita BJV180RF.
Makita BJR181X.
Makita BJR181X1.
Makita BJR182.
Makita BJR182X.
Makita BJR182Z.
Makita BJV180Z.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.357 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴
