Акумулятор PowerPlant для електроінструментів MAKITA 193127-4 24V 3Ah Ni-MH
Акумулятори для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду, що дає змогу використовувати прилад після досить тривалого простою;
-відсутність ефекту пам'яті для максимальної продуктивності пристрою і збільшення часу безперебійної роботи.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення під час виконання будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 3000Ah.
Тип акумулятора: Ni-MH.
Напруга: 24V.
Розмір: 85x105x80 мм.
Вага: 1342 г.
Сумісний з:
Makita B2417 / Makita B2420, B2430, BH2420, BH2430, BH2433, 2417, 2420, 2430, 193127-4, 193128-2, 193130-5, 193131-3, 193131-3, 199. 3736-9, 193737-7, 193739-3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.342 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 105 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴

