
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів Ryobi OP4060A 36V 6Ah Li-ion
5 999 ₴
- В наявності
- Код: TB921607
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів Ryobi OP4060A 36V 6Ah Li-ion
Акумулятори для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей Акумулятори PowerPlant для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень розрядження, що дає змогу використовувати прилад після досить тривалого простою;
-відсутність ефекту пам'яті для максимальної продуктивності пристрою і збільшення часу безперебійної роботи.
За допомогою нашого акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення під час виконання будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шурупокрутів та електроінструментів стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 6.0Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 36V.
Розмір: 95x165x85 мм.
Вага: 1.3 кг.
Можна використовувати замість:
OP4040.
OP4050A.
OP4015.
OP4026.
OP40201.
OP40261.
OP4030.
OP40301.
OP40401.
OP4050.
OP40501.
OP40601.
Сумісний з:
RY40180.
RY40200.
RY40201A.
RY40202.
RY40204.
RY40400.
RY40402A.
RY40403.
RY40411.
RY40502A.
RY40511.
RY40601.
RED3600.
RED3626.
RHT3600.
RHT3625.
RLM3600L.
RLM3640L.
RCS36X3550HI.
RHT36C60R15.
RHT36C5525.
RBV36B.
RLM36X46L50HI.
RLM36X40H.
RLM36X40H40.
RLM36X40H50.
RLM36X46H5P.
RBL36B.
RBL36JB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга | 36 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 165 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
