Автономний сонячний інвертор Must 3000W 24V 80A (PV18-3024PRO)
PV1800PRO - це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, MPPT сонячного зарядного пристрою і зарядного пристрою для акумулятора, забезпечуючи безперебійну підтримку живлення в портативному розмірі. Серія PV1800 PRO може працювати без акумулятора. Максимальна напруга розімкнутого ланцюга PV масиву може досягати 450 В, а напруга MPPT становить 150~430 В постійного струму, що може допомогти клієнтам повністю використовувати сонячну енергію.
Особливості:
Чистий синусоїдальний вихід.
Інтелектуальне налаштування РК-дисплея (режими роботи, струм заряду, напруга заряду тощо).
Вбудований MPPT сонячний контролер заряду.
MAX напруга розімкнутого ланцюга масиву PV: 450V.
Може забезпечити живлення навантаження без батареї.
Поєднання сонячної системи, змінного струму та джерела живлення батареї для забезпечення безперервного живлення.
Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду.
Функція холодного старту.
Підтримка USB, RS485 функція моніторингу.
Вихід інвертора
Номінальна напруга: 24V DC.
Номінальна потужність: 3000VA/3000W.
Сплеск потужності: 6000W.
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда.
Регулювання напруги змінного струму (режим Batt.Mode): 230V AC ± 5% (налаштування).
Ефективність інвертора (пікова): 93%.
Час передачі: 10 мс (ДБЖ / VDE4105) / 20 мс (APL).
Вхід AC
Напруга: 230V AC ± 5%.
Діапазон напруги: 170~280V AC (UPS) / 90~280V AC (APL) / 184~253V AC (VED4105).
Діапазон частот: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення).
Батарея
Нормальна напруга: 24V DC.
Напруга плаваючого заряду: 27.4V DC.
Захист від перезаряджання: 30V DC.
Заряджання від сонячної енергії та зарядного пристрою AC
Максимальна напруга розімкнутого ланцюга фотоелектричного масиву: 450V DC.
Максимальний PV струм: 18A.
Діапазон напруги PV масиву MPPT: 150~430V DC.
Максимальний струм заряду сонячної батареї: 80A.
Максимальний струм заряду змінного струму: 60A.
Максимальний струм заряду 80A.
Інші характеристики:
Діапазон робочих температур: 0С – 50С.
Температура зберігання: -15С – 60С.
Розмір: 272x355x100 мм.
Вага: 11 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 83 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Інвертор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴

