Кулер процесора ARCTIC Freezer A35
Сумісність із майбутнім
Наприкінці 2022 року AMD випустила сокет AM5, який прийшов на зміну популярній платформі AM4. Оскільки всі механічні розміри залишаються ідентичними, ми можемо гарантувати сумісність кулерів ARCTIC з новими процесорами AMD.
Компактна продуктивність у поєднанні з сучасним дизайном
Оптимізована продуктивність поєднується з сучасним чорним дизайном і безшумною роботою. Завдяки чотирьом зміщеним тепловим трубкам однобаштовий процесорний кулер забезпечує швидке передавання тепла в радіатор, де воно ефективно розсіюється за допомогою 120-мм вентилятора.
Термопаста з максимальною ефективністю
Freezer A35 постачається в комплекті зі шприцом 0.8 г нової термопасти MX-5. Термопаста Ultimate Performance від ARCTIC забезпечує особливо тонку товщину шару завдяки своїй низькій в'язкості та розміру часток і значно зменшує накопичення тепла між теплорозподілювачем процесора та кулером. При цьому вона не є ні провідною, ні ємнісною, а тому абсолютно безпечна у використанні, навіть для початківців.
Вентилятор, оптимізований для радіаторів
Вентилятор, встановлений у Freezer A35, має всі переваги вентиляторів типу P. Завдяки двигуну з низьким рівнем вібрації, енергоощадному двигуну та гідродинамічному підшипнику ковзання він поєднує в собі тиху й ефективну роботу. Незважаючи на високу щільність ребер, вентилятор гарантує високий статичний тиск завдяки сфокусованому потоку повітря і тому ідеально підходить для використання на радіаторах і радіаторах. Швидкість вентилятора можна динамічно регулювати за допомогою ШІМ і таким чином оптимально адаптувати до будь-якого сценарію.
Просте встановлення та необмежений обсяг оперативної пам'яті
Freezer A35 - це варіант встановлення в спеціальний сокет для AM4. Це зменшує кількість непотрібного монтажного матеріалу та додатково спрощує встановлення. ARCTIC використовує вдосконалену та спрощену систему кріплення з пружними гвинтами для Freezer A35. Завдяки цьому досягається оптимальний контактний тиск і рівномірний розподіл термопасти. Завдяки компактному дизайну, він забезпечує необмежену сумісність з оперативною пам'яттю під час встановлення.
Характеристики:
Матеріал радіатора: алюмінієві ребра x54, товщина: 0.4 мм.
Теплові трубки: 4.
Швидкість: 200 - 1800 об/хв.
Діаметр вентилятора: 120 мм.
Термопаста: MX-5 (0.8 г).
Підшипник: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing).
Рівень шуму: 0.35 Sone.
Струм: 0.12A.
Роз'єм: 4-Pin Connector.
Керування швидкістю: Широтно-імпульсна модуляція - ШІМ.
Матеріал радіатора: алюміній.
Розмір: 91x133x158.5 мм.
Вага: 734 г.
Виробник: Arctic
Сумісність: AM5, AM4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 0.35 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 734 г |
| Висота | 158.8 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Кулер, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴

