Акумулятор для ноутбуків IBM/LENOVO ThinkPad A485, T480 (SB10K97577) 11.46V 2095mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad A485, T480 (SB10K97577) 11.46V 2095mAh (original).
Ємність: 2095mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.46V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 70x180x7 мм.
Вага: 117 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
01AV419.
01AV420.
01AV421.
01AV489.
SB10K97576.
SB10K97577.
SB10K97578.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad A485.
Lenovo ThinkPad A475.
Lenovo ThinkPad T470.
Lenovo ThinkPad T480.
Lenovo ThinkPad TP25.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Ємність акумулятору | 2095 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.46 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

