Портативна батарея Power Bank Hoco Q19 Lucky 30W 10000mAh Black
Елегантний дизайн і велика ємність
Зовнішній акумулятор Hoco Lucky Q19 виділяється своїм стильним і сучасним дизайном, представленим в чорному кольорі. Пристрій має ємність 10000mAh, що дозволяє заряджати ваші гаджети кілька разів без підзарядки. Цей портативний акумулятор ідеально підходить для тривалих подорожей та інтенсивного використання.

Зручні інтерфейси та індикація
На передній панелі пристрою розташований дисплей, який показує рівень заряду у відсотках. Зовнішній акумулятор Hoco Lucky Q19 оснащений одним вихідним портом USB-А, проводом USB-C з Lighting і вхідним портом USB-С, що забезпечує сумісність з різними пристроями. Це дає змогу одночасно заряджати три гаджети, що значно економить ваш час.

Якісні матеріали та компактність
Корпус з ABS-пластику та полікарбонату, а також літій-полімерний акумулятор роблять цей зовнішній акумулятор безпечним і довговічним. Компактні розміри та вага дають змогу легко носити його із собою, забезпечуючи заряджання ваших пристроїв у будь-який час і в будь-якому місці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, Apple Lightning |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 187 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 699 ₴





