Багатофункціональний терапевтичний пристрій для обличчя TOUCHBeauty TB-1713
Мікрострумовий омолоджуючий пристрій для краси обличчя "Multi-light therapy beauty roller" TB-1713 - це інноваційний засіб для догляду за шкірою та шкірою голови, який об'єднує в собі різноманітні технології для покращення здоров'я і вигляду шкіри.
Іонна терапія обличчя для масажу
Масажна головка з позитивною та негативною іонною терапією дозволяє ефективно очищувати шкіру, видаляти бруд і макіяж. Терапія негативними іонами допомагає підвищити поглинання засобів догляду за шкірою і поглиблено зволожити її.Мікрострумова терапія
Оптимальгний варіант для формування контурів обличчя та розгладжування дрібних зморшок.Масажний гребінець для іонної терапії
Застосування позитивних іонів допомагає звільнити шкіру голови від надлишку жиру та бруду, тоді як негативні іони покращують поглинання ефірних олій і глибоко живлять шкіру голови.Мікрострумовий масажний гребінець
Цей гребінець з мікрострумом допомагає активізувати життєву силу шкіри голови та покращити її здоров'я.Терапія жовтим світлом
Режим терапії жовтим світлом сприяє покращенню тьмяної шкіри та забезпечує освітлення обличчя.Терапія червоним світлом
Режим червоного світла допомагає стимулювати вироблення колагену, розгладжує тонкі зморшки на обличчі і контролює жирність шкіри голови, сприяючи здоровому зростанню волосся. Завдяки цим різнобічним технологіям, пристрій TB-1713 створює комплексний підхід до догляду за шкірою, забезпечуючи зовнішню красу та здоров'я шкіри обличчя та голови. Цей мікрострумовий омолоджуючий масажер допоможе покращити стан шкіри, зменшити тьмяність, зморшки та надлишок жиру, підтримуючи молодість і свіжість шкіри.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Touch Beauty |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 364 г |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Кількість насадок | 4 |
| Область застосування | Тіло, Обличчя |
| Стан | Новий |
| Тип | Електричний масажер |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Функціональність масажера | Теплове випромінювання, Мікрострумова стимуляція |
| Колір | Білий |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Багатофункційний терапевтичний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴






