Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 73 мм |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В, 5В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кабель: | Type-C to Type-C |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Порти: | Type-C+USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





