Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 64 мм |
| Довжина кабелю | 1 мм |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 142 г |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри | 64 x 40 x 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴










