Селфi-монопод Ulanzi Vijim MT-57 Selfie Stick (80cm) UV-3031 MT-57 Black
Монопод Ulanzi MT-57
Монопод Ulanzi MT-57 створений для задоволення потреб влогерів, які використовують спортивні камери. Він збільшує діапазон запису на 80 сантиметрів, щоб ви могли зафіксувати ще більше! Зручне керування відеокамерою необхідне незалежно від того, чи займаєтеся ви цим професійно або аматорськи. Використовуйте його для запису для YouTube, TikTok або вашої особистої бібліотеки.
Універсальний
Монопод Ulanzi MT-57 має два кріплення для стандартного різьблення 1/4 дюйма. Зверху є різьбовий штир, до якого кріпиться спортивна камера або смартфон із захопленням. Силіконова накладка в місці кріплення не тільки забезпечує стійкість, а й захищає від подряпин. Знизу є різьбовий монтажний отвір для кріплення до штатива.
Мобільний
Невеликий розмір і вага 123 г роблять його зручним для транспортування і зберігання. У складеному стані його довжина становить 21 см. Це суттєво впливає на мобільність у польових умовах. Якщо дія відбувається надто швидко і з якоїсь непередбачуваної причини жердина випадає з руки, в дію вступає наручний ремінець, який захищає її від падіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.123 кг |
| Довжина у складеному стані | 210 мм |
| Максимальна висота штатива | 800 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Селфі-монопод, інструкція, паковання |
| Розміри: | 210 х 24 х 24 мм |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






