Комп'ютерна миша Hoco GM37 Wonderful Gaming Luminous Wired Mouse Black
HOCO GM37 Wonderful gaming luminous wired mouseє оптичною мишею зі зручним дизайном, підсвіткою та роздільною здатністю 2400 DPI, що дозволяє точно визначати рухи миші та забезпечує плавну і точну реакцію на рухи користувача.
ОСОБЛИВОСТІ
− Миша має кнопку, яка дозволяє швидко змінювати роздільну здатність сенсора на вибір.
− Дизайн миші розроблений з урахуванням комфорту та зручності використання під велику долоню, що дозволяє тривале використання без зайвих напруг на руку.
− Прогумована поверхня для кращого контролю рукою, яка допомагає забезпечити кращий контроль над мишею та запобігає ковзанню руки в процесі використання.
− Кабель миші обплетений нейлоном, що допомагає запобігти заплутуванню та забезпечує більшу міцність та тривалість використання.
Основні характеристики:
Матеріал: ABS + PC
Розмір: 110 × 62 × 40 мм, вага – 76 г
Підключення: дротове (USB)
Регулювання DPI: 800 / 1200 / 1600 / 2400
Кількість кнопок: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 76 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Комп'ютерна миша, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 199 ₴




