
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2Ah Li-ion
1 999 ₴
- В наявності
- Код: TB920662
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2Ah Li-ion
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2Ah Li-ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 115x115x85 мм.
Вага: 395 г.
Можна використовувати замість:
DeWALT
DCB180, DCB181, DCB182,DCB201, DCB201-2, DCB200
Сумісний з:
DEWALT 18 Volt
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.395 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 115 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
