
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 18V 4Ah Li-ion
1 699 ₴
- В наявності
- Код: TB920709
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 18V 4Ah Li-ion
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BLACK&DECKER 18V 4Ah Li-ion допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 4Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 118x70x75 мм.
Вага: 590 г.
Розмір в упаковці: 125x90x80 мм.
Можна використовувати замість:
BLACK&DECKER
FMC687L, FMC688L, PCC680L, PCC685L, PCCK602L2, LBX20, LBXR20, LB2X4020
Сумісний з: BLACK&DECKER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 118 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
