
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів AEG 18V 2.5Ah Li-ion (R840087)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: TB921164
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів AEG 18V 2.5Ah Li-ion (R840087)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів AEG 18V 2.5Ah Li-ion (R840087) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.5Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 140x50x80 мм.
Вага: 480 г.
Можна використовувати замість:
AEG
4931 4131 78, 4931413178, 4932 3521 14, 4932 3521 60, 4932 3526 54, 4932 3526 55, 4932 3998 12, 4932 4301 69, 4932 4301 70, 4932 4309 22A, 4932 4519 13, 4932 4519 14, 4932 4998 12, 4932352114, 4932352160, 4932352654, 4932352655, 4932399812, 4932430169, 4932430170, 4932430922A, 4932451913, 4932451914, 4932499812, L 1815 R, L 1820R, L 1825R, L 1830 R, L 1830R, L 1840 R, L 1850R, L 1860R, L1815R, L1820R, L1825R, L1830R, L1840R, L1850R, L1860R, R840087
Сумісний з:
AEG
BUS18NC, BUS18LI, BUS 18LI, BUS 18 LI, BST18XLI, BST 18XLI, BST 18X LI, BSS18CLI, BSS 18CLI, BSS 18C LI, BSB18STX-R, BSB18LI, BSB18GNC142C, BSB18GLI, BSB18G2, BSB 18STX-R, BSB 18LI, BSB 18GLI, BSB 18G2, BSB 18 STX-R, BSB 18 LI, BSB 18 G LI, BS18GLI, BS18CLI, BS 18GLI, BS 18CLI, BS 18C LI, BS 18 G LI, BMS18CLI, BMS 18CLI, BMS 18C LI, BKS18LI, BKS 18LI, BKS 18 LI, BHO18LI, BHO 18LI, BHO 18 LI, BEWS18-115X, BEWS18, BEWS 18-115X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 140 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
