Тримач запобіжника CNC 1P, 690V, 125A, DIN2
Тримач запобіжника, 1P, 690В, 125А, монтаж на DIN-рейку, підходить для запобіжника 22x58
Особливості:
Тримач призначений для утримання, захисту та встановлення запобіжників на DIN-рейку.
Підходить для стандартних запобіжників gG (з повним діапазоном відключної здатності), розміром 22x58 мм.
Захист ланцюга від перевантаження і короткого замикання.
Стандартний: IEC 60269
Кількість полюсів: 1.
Номінальна напруга: 690 В.
Умовний струм нагріву (CHC): макс. 125A.
Відповідний запобіжник: 22x58 мм.
Монтаж: на DIN-рейку, 35 мм.
Сертифікати: IEC 60269 CE.
Розмір: 125x78x36 мм.
Вага: 193 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальна робоча напруга | 690 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Тримач запобіжника, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

