
Диференційний автоматичний вимикач CNC YCB9LE-80M 2P C16 6000A 30mA 230V
599 ₴
- В наявності
- Код: NV821877
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диференційний автоматичний вимикач CNC YCB9LE-80M 2P C16 6000A 30mA 230V
Особливості:
ПЗВ використовується з метою комбінованого захисту від перевантаження та короткого замикання від струмів витоку на землю.
Клемна колодка з захистом від помилкового спрацьовування.
Вогнестійкий, стійкий до високих температур і ударостійкий.
Індикація положення контактів (червоний - замкнений, зелений - розімкнений).
Кількість контактів: 2.
Номінальний струм (In): 16 A.
Клас: C.
Номінальна напруга (Ue): AC 230 V.
Номінальна чутливість: 30mA.
Час розриву: Напруга ізоляції (Ui): 500 V.
Частота: 50/60 Hz.
Номінальна сила струму короткого замикання (Icn): 6000 A.
Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp): 4000 V.
Механічний ресурс: 10000 разів.
Електричний ресурс: 4000 разів.
Клас безпеки: IP20.
Тип з'єднання: кабель / контактна шина.
Площа перерізу проводу/шини: до 35mmІ.
Підключення: зверху.
Монтаж: на DIN-рейку EN 60715 (35 мм).
Робоча температура: -25°C~+70°C.
Стандарти: IEC 61009-1 / EN 61009-1.
Розмір: 85x70x35 мм.
Вага: 204 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Вимикач, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
