
Модульний автоматичний вимикач CNC YCB9-80M 1P C25 6ka
149 ₴
- В наявності
- Код: NV821440
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульний автоматичний вимикач CNC YCB9-80M 1P C25 6ka
Особливості:
Захист від перевантаження. Захист від короткого замикання.
Клемна колодка з захистом від помилкових контактів.
Вогнестійкість, стійкість до високих температур та ударостійкість.
Індикація положення контакту (червоний - замкнутий, зелений - розімкнутий).
Кількість контактів: 1.
Номінальний струм (In): 25A.
Клас: C.
Номінальна напруга (Ue): AC 230/400V.
Напруга ізоляції (Ui): 500V.
Номінальна частота: 50/60 Hz.
Номінальна відключна здатність (Icu): 6000 A.
Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp): 6000 V.
Механічний ресурс: 20000 разів.
Електричний ресурс: 8000 разів.
Клас безпеки: IP20.
Тип клемного з'єднання: кабель / контактна шина.
Площа поперечного перерізу проводу / шини: до 25 ммІ / 18-3 AWG.
Підключення: зверху і знизу.
Монтаж: на DIN-рейку EN 60715 (35 мм) за допомогою швидкозатискного пристрою.
Робоча температура: -5°C~+40°C (при середньодобовій температурі <35°C).
Температура зберігання: -25°C~+70°C.
Стандарти: IEC 60898-1 / EN 60898-1.
Розмір: 85x70x15 мм.
Вага: 104 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Модульний автоматичний вимикач, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
