
Обмежувач імпульсних перенапруг CNC YCS6/2P-B 60-100KA DC1000V DC
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NV821730
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмежувач імпульсних перенапруг CNC YCS6/2P-B 60-100KA DC1000V DC
Особливості:
Широко використовується для захисту від індукційного грому та впливу прямої блискавки або інших перехідних перенапруг, для захисту енергосистеми постійного струму, фотоелектричної системи, вітроенергетики та іншого промислового енергетичного обладнання постійного струму, безпечного у використанні.
Стандарти: IEC 61643-1, CE.
Кількість контактів: 2.
Клас: B.
Максимальна тривала робоча напруга (Uc): 1000V DC.
Максимальний розрядний струм (Imax): 100 кА.
Номінальний розрядний струм (In): 60 кА.
Рівень захисту за напругою (Up): < / = 5 кВ.
Час спрацьовування: <25 нс.
Частота: 50/60 Гц.
Робоча температура: від -40°C до +85°C.
Відносна вологість (при 25°C): <95%.
Монтаж: на DIN-рейку (35 мм).
Перетин проводів: 4-6 ммІ.
Розмір: 90x65x55 мм.
Вага: 417 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр | 55 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Обмежувач імпульсних перенапруг, Інструкція, Гарантійний талон |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
