
Силова розетка HiSmart 32A 3P+PE+N 380V IP44 (125)
259 ₴
- В наявності
- Код: LX-125
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силова розетка HiSmart 32A 3P+PE+N 380V IP44 (125)
Зручні, безпечні та надійні силові роз'єми HiSmart призначені для під'єднання до електромережі промислового обладнання, верстатів, інструментів, насосів, силових агрегатів або побутових приладів із відповідними технічними характеристиками. Переваги продуктів HiSmart:
- конструкція дає змогу витримувати серйозні навантаження, удари та вібрації;
- роз'єми можна використовувати на вулиці, незалежно від пори року та погодних умов;
- широка сфера застосування: промислові/комунальні підприємства, медичні установи, готелі, торгові об'єкти тощо;
- високий рівень безпеки користувачів силових роз'ємів та їхня здатність зберігати свою функціональність протягом тривалого часу.
CEE-роз'єм: 32A 5p 6h IP44.
Номінальний струм: 32A.
Кількість полюсів: 5 (3P+E+N).
Положення заземлювального контакту: 6h.
Номінальна напруга: 380-415В~.
Клас захисту IP: IP44.
Розмір: 150x100x70 мм.
Вага: 274 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 237 г |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Розетка, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴
