
Акумулятор PowerPlant LiFePO4 12.8 V 100 Ah (LFP12100)
18 999 ₴
- В наявності
- Код: NV822430
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant LiFePO4 12.8 V 100 Ah (LFP12100)
Літієві акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур.
Акумуляторні батареї LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий ступінь екологічності та широкий спектр застосування.
Порівняно зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають триваліший термін експлуатації (у 25 разів), водночас вони вдвічі легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумуляторні батареї LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Система захисту BMS: управління зарядом і розрядом батареї; Відстеження рівня напруги і струму; Контроль температури; Захист від перевантаження і перезарядки.
Захист від надмірного розряду і короткого замикання.
Тип: LiFePO4.
Ємність: 100Ah / 1320kW.
Номінальна напруга: 13.2V.
Максимальна напруга заряду: 14.8V.
Напруга відключення: 10V.
Стандартний струм заряду: 20А.
Максимальний постійний струм розряду: 20А.
Піковий струм розряду: 100А (5 cek).
Захист: IP44.
Матеріал: ABS+PC.
Робоча температура: -20С~60С.
Температура зберігання: -20С~35С.
Розмір: 326x171x220 мм.
Сфери використання:
Резервне джерело живлення UPS.
Системи сонячної та вітрової енергії.
Електроінструменти та іграшки.
Вуличні ліхтарі на сонячних батареях, газонні ліхтарі та інші системи освітлення.
Єлеватор, балончик.
Система EPS, аварійне електропостачання центру управління даними.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴
