Сонячна панель ECL EC-SP120WBV 120W
1. Висока ефективність сонячної батареї, тривалий термін служби.
2. Конструкція, що складається, підходить для активного відпочинку та кемпінгу.
3. IP64 водонепроникна.
4. Регульована стійка підтримки, сонячна панель може отримати більше сонячного світла.
Номінальна потужність: 120W.
Тип осередків: Сонячні батареї Sunpower.
Матеріали: PET+EVA+моно сонячні елементи+EVA+PCB+600D тканина.
Напруга за Pmax (Vmp): 19.8V.
Напруга холостого ходу (Voc): 23.76V.
Струм при Pmax (Imp): 5.75A.
Роз'єми:
Вихід DC.
Вихід Type-C: PD65W max.
USB-A1: QC 3.0 швидка зарядка, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A.
USB-A2: 5V2.4A.
Розміри у складеному вигляді: 555*414*25 мм.
Розміри у розкладеному вигляді: 1550*555*5 мм.
Вага: 3.9 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PD |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 19.8 В |
| Напруга холостого ходу | 23.76 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм при максимальній потужності | 5.75 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина | 555 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 414 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сонячна панель, Кабелі, Адаптери, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

