Автономний сонячний інвертор Must 4000W 24V 100A (PV19-4024 EXP)
Високочастотний автономний сонячний інвертор
Цей багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT 60A та зарядного пристрою для акумуляторів. Він забезпечує безперебійне живлення при компактному розмірі. Універсальний РК-дисплей дозволяє користувачеві налаштовувати параметри, такі як струм заряджання акумулятора, пріоритет зарядного пристрою від мережі змінного струму/сонячної батареї та допустима вхідна напруга, залежно від різних застосувань.
Особливості:
Інвертор із чистою синусоїдою: Забезпечує стабільну і чисту вихідну напругу.
Настроюваний діапазон вхідних напруг: Можливість налаштування для побутової техніки та ПК через РК-дисплей.
Настроюваний діапазон струму зарядки акумулятора: Регулюється через РК-дисплей.
Пріоритет зарядного пристрою: Можливість налаштування пріоритету між змінним струмом і сонячним зарядним пристроєм.
Сумісність з мережею або генератором.
Автоматичний перезапуск: При відновленні змінного струму.
Захист: Від перевантаження, перегріву та короткого замикання.
Функціонал зарядного пристрою: Оптимізує продуктивність акумулятора.
Функція прохолодного старту.
WI-FI управління (опціонально).
Можливість підключення до літієвого акумулятора.
Тип ДБЖ: Автономний
Кількість фаз: 1
Робота в паралелі: Ні
Номінальна вхідна потужність: 4000 Вт
Номінальна вихідна потужність: 3000 Вт
Пікова потужність (протягом 5 сек): 6400 Вт
Вихідний струм: 14 А
Вихідна напруга: 230 В
Форма вихідного сигналу: Синусоїда
Частота вихідного сигналу: 50/60 Гц
Тип зарядного пристрою від СП: MPPT
Кількість MPPT: 1
ККД: 98%
Інтерфейс: RS232/USB
Робоча температура: 0°C — +50°C
Температура зберігання: 0°C — +50°C
Клас захисту: IP21
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
Діапазон вхідної напруги: 20-30 В
Номінальна напруга: 24 В
Максимальний струм заряду (мережа + сонце): 120 А
Максимальний струм заряду від мережі: 60 А
Максимальний струм розряду АКБ: 133 А
Тип підтримуваних акумуляторів: GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження: Активне
Вхідні характеристики MPPT:
Номінальна потужність: 1600 Вт
Максимальна потужність: 1600 Вт
Діапазон робочої напруги: 30-128 В
Діапазон вхідної напруги: 30-160 В
Максимальна напруга холостого ходу: 160 В
Вхідний струм: 60 А
Розміри і вага:
Розмір: 367.4 x 254.5 x 103 мм
Вага: 5.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Коефіцієнт перетворення | 0.93 |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1.2 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 367.4 мм |
| Ширина | 254.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сонячний інвертор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴

