ДБЖ для роутера HiSmart POE-430P 17W
Особливості:
Літієві акумулятори високої ємності, які забезпечують тривале резервування живлення навантажень.
Високий рівень сумісності — пристрій придатний для експлуатації з більшістю цифрових виробів, присутніх на ринку.
Вихід USB (5 В) дозволяє заряджати цифрові пристрої, такі як мобільні телефони, КПК, ігрові пристрої, планшети, аудіоплеєри тощо.
Функція живлення через Ethernet (Power Over Ethernet, РОЕ) дозволяє одночасно передавати дані та потужність, що спрощує дротові підключення.
Інтелектуальна конструкція схеми забезпечує захист від надмірного заряджання, надмірного розрядження та короткого замикання.
Вбудований перетворювач дозволяє застосовувати широкий діапазон напруги змінного струму (100–240 В змінного струму).
Модель: РОЕ-36Е.
Вхід: 100-240Vac / 50-60Hz.
Вихід USB: 5V/1.0A. DC: 12V/1.0A, POE 15V-10V/0.6A, 24V-15V/0.6A.
Повна вихідна потужність: 17W (max).
Ємність акумулятора: 8800mAh.
Розмір: 160x105x28 мм.
Вага: 400 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Ємність акумулятору | 8800 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 0.6 А |
| Колір | Білий |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | ДБЖ, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

