
Мобільна батарея PowerPlant 72000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторів, 2xUSB-C,USB-A QC3.0, Wireless
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB930456
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Мобільна батарея PowerPlant 72000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторів, 2xUSB-C,USB-A QC3.0, Wireless
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant 72000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторів, 2xUSB-C, USB-A - це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Особливості:
Гніздо прикурювача 12V.
Подвійний USB-C (60W, 18W).
DC 12В-24В.
Бездротовий.
USB-A (QC 3.0).
Тип акумулятора: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна
Ємність: 72000mAh.
Вхід DC: 18V-24V/4A.
Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A.
Вихід прикурювача: 12V/15A (150W max).
Вихід DC: 12V/5A, 16.5V/4A, 20V/3.5A, 24V/2A.
Вихід USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A.
Вихід USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Вихід USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A.
Вихід бездротовий: 10W.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, що підключаються, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Комплектація: зовнішній акумулятор, чохол, кабель PD (USB-C-USB-C), комплект конекторів 8+1.
Розмір: 228x125x44 мм.
Вага: 1275 г.
Конектори у комплекті:
A - 6.5*4.4 мм.
C - 5.5*2.5 мм.
D - 5.5*2.1 мм.
E - 5.5*1.7 мм.
F - 4.8*1.7 мм.
H - 5.5*3.0 мм.
K - Lenovo (Square type).
I - 7.4*5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 12 мА |
| Ємність акумулятору | 72000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Максимальна потужність W | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Роз'єми | DC, USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1275 г |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Універсальна батарея, перехідники, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
