
Сплітер PowerPlant HDMI 1x8 V1.4, 4K, 3D (HDSP8-M)
2 199 ₴
- В наявності
- Код: CA911516
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сплітер PowerPlant HDMI 1x8 V1.4, 4K, 3D (HDSP8-M)
Розгалужувач HDMI 1x8 використовує одне джерело HDMI для доступу до декількох приймачів HDMI. Він дозволяє легко розділити один пристрій HDMI на вісім HDMI-сумісних моніторів або проекторів. Крім того, його також можна розмістити в кінці довгого HDMI кабеля для регенерації сигналу HDMI. Роздільна здатність цього HDMI сплітера може становити до 3840X2160/30 Гц.
Версія HDMI: 1.4b
Підтримка 3D відео формату
Підтримка високого дозволу до 3840x2160/30Hz
Підтримка глибокого кольору 8/10/12 bit
Підтримка аудіоформату DTS - HD/Dolby - trueHD/DTS/Dolby - AC3/DSD
Максимальна пропускна здатність 340MHz
Максимальна швидкість передачі 3.4Gbps
Підтримка AWG26 HDMI кабелю: вхід до 10 метрів, вихід до 15 метрів (при роздільній здатності 4К, вхід до 5 метрів, вихід до 10 метрів)
Максимальний робочий струм 1100mAh
Підтримка одного джерела HDMI, доступ до декількох приймачів HDMI, джерелом може бути DVD-плеєр, A/V-ресивер, телевізійна приставка і т. Д.
Адаптер живлення 5V
Розмір: 201х58х15 мм
Вага: 313 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.313 кг |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сплітер, Адаптер живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
