
Чехол Patchworks Mono Grip для Samsung Galaxy S9, серо-коричневый
299 ₴
- В наявності
- Код: PPMGS93
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Patchworks Mono Grip для Samsung Galaxy S9, сіро-коричневий
Особливості:
- Сертифікований військовий стандартний захист від падіння (MIL-STD-810G)
- Потрійний захист від німецького полікарбонату, ТПУ і металу
- Шкіряна текстура
- Великий отвір для порту, що дозволяє використовувати більшість сторонніх кабелів
- Тактильні кнопки для забезпечення зворотної реакції
- Високий передній край
- Алюмінієве оздоблення
- Можливість бездротової зарядки.
Тип: Накладка
Сумісність: Samsung Galaxy S9
Матеріал: полікарбонат, ТПУ, алюміній
Виробник: Patchworks
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patchworks |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9 |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Чехол на телефон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
