Лайткуб (фотобокс) Puluz PU5023 24x23x22см
Фотобокс призначений для зйомки невеликих предметів і ідеально підійде для фотографів ентузіастів, художників, продавців і рекламників. Лайткуб дозволяє легко і швидко знімати невеликі товари такі, як ювелірні вироби, аксесуари, іграшки, годинники, гаджети та інші. Зберіть свою власну фотостудію в будь-якому місці за лічені хвилини. Ви можете встановити її на будь-якій поверхні і отримати ідеальне тло для бізнес фотографій невеликих товарів.
Портативна складна конструкція зручна для перенесення та встановлення. Вбудована LED панель забезпечує середнє світло і запобігає появі тіней і віддзеркалень на Ваших фотографіях.
Кількість світлодіодів: 64 шт.
Тип світлодіодів: 2835
Яскравість лампи: 24-26 lm
Кольорова температура білого світла: 6500K
Температура теплого білого кольору: 3200K
Потужність: 7-14W
Напруга: 5V
Індекс передачі кольору: Ra> 82
Діапазон затемнення: 1% -100%
Живлення: USB
Довжина кабелю: 2 м
Розмір: 23х23х1 см в складеному вигляді, 24х23х22 см в розкладеному вигляді
Вага: 243 г
Комплектація:
Фотобокс (з LED панеллю)
М'яка сумка
Білий фон
Чорний фон
Помаранчевий фон
Червоний фон
Синій фон
Зелений фон
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 кг |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Фотобокс (з LED панеллю) М'яка сумка Білий фон Чорний фон Жовтогарячий фон Червоний фон Синій фон Зелений фон Інструкція Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

