Ресивер Meike для Nikon MK-GT600N
Ресивер Meike для Nikon MK-GT600N підтримує швидкість синхронізації до 1/8000 с в радіусі дії 100 м. Синхронізатор підтримує чотири канали, для кожного з яких можна встановити індивідуальні налаштування - TTL, ручний режим, TTL з компенсацією експозиції. Інформація про поточні налаштування спалахів відображається на дисплеї передавача. Джерелом живлення синхронізатора служать батареї АА. Через 60 секунд очікування синхронізатор автоматично переходить в сплячий режим, з якого виходить при натисканні будь-якої кнопки.
Характеристики:
Частота 2.4GHZ
Високошвидкісний синхронізатор TTL 1/8000 сек
Відстань передачі до 100 м
4 канали для управління спалахами;
Вхід: порт USB
Вихід: PC, гарячий башмак
Сумісність: зовнішні спалахи, студійні спалахи
Напруга: 2.4-3.2 B
Розмір: 62x75x55 мм
Вага: 82.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meike |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82.5 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Ресивер, Інструкція, Гарантійний талон |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

