
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (3.5*1.35)
399 ₴
- В наявності
- Код: HU10M3514
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (3.5*1.35)
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (3.5*1.35) - якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета та гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від загорянь.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (3.5*1.35)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2A
Споживана потужність: 10W
Рознімання: 3.5*1.35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 3.5х1.35 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
