Кулер до корпусу ARCTIC BioniX F140
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Надзвичайно тиха робота завдяки нещодавно розробленому двигуну гарантує тривалі сеанси без дратівливого шуму. Новий двигун ARCTIC для вентиляторів BioniX усуває вібрацію безпосередньо в її джерелі, зокрема в двигуні. Двигун ARCTIC поглинає 95% вібрацій у порівнянні зі звичайним двигуном постійного струму. Таким чином, немає необхідності в гумових прокладках завдяки постійному крутному моменту і більш плавному перемиканню магнітного поля.
від 200 до 1800 об/хв
Завдяки широкому діапазону регулювань і технології PWM Sharing (PST) швидкість вентилятора BioniX F140 можна регулювати синхронно з усіма іншими вентиляторами, що дозволяє знизити рівень шуму до мінімуму, гарантуючи при цьому максимальну продуктивність охолодження, коли це необхідно.
Оптимізована конструкція вентилятора
Ми ще більше оптимізували конструкцію лопатей вентилятора, щоб отримати більший потік повітря при меншому рівні шуму. Це гарантує високий тиск і високоефективну вентиляцію вашого ігрового корпусу.
Покращений підшипник
Завдяки новій комбінації сплаву та мастила, розробленій у Німеччині, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Таким чином, зменшується виділення тепла, знижується рівень шуму підшипників, і ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого кулера.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 200 - 1800 об/хв.
Повітряний потік: 104 cfm / 176 m3/h.
Статичний тиск: 2.35 mmH2O.
Рівень шуму: 0.6 Sone.
Робоча температура: 0 - 40 °C.
Рамка вентилятора: BioniX.
Тип управління: PWM PST.
Підключення: 4-контактний роз'єм + 4-контактна розетка.
Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник.
Типова напруга: 12V DC.
Пускова напруга: 4.8V.
Струм / пружна: 0.20A | 12V DC.
Довжина кабелю: 400 мм.
Розмір: 140x140x28 мм.
Вага: 184 г.
Виробник: Arctic.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 0.6 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 184 г |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Кулер, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

