
Термопрокладка ARCTIC TP-3 120x20x1.5 мм, 4 шт.
439 ₴
- В наявності
- Код: ACTPD00057A
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка ARCTIC TP-3 120x20x1.5 мм, 4 шт.
Високоеластична термопрокладка ARCTIC чудово працює як наповнювач між нерівними, шорсткими поверхнями. Термопрокладка електрично ізольована, не електризує, не містить металевих частинок. Дуже легко прикріпити.
Особливості:
Відмінний наповнювач між нерівними, шорсткими поверхнями.
Дуже легко прикріпити.
Безпечно використовувати.
Технічні характеристики:
Розміри: 100x20 мм.
Довжина: 1.5 мм.
Твердість: 55 Шору 00.
Температура безперервного використання: -40~150 °C.
Питома вага: 3.4 г/см.
Виробник Arctic.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 6 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Термопрокладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴
