
Матриця 15.6" 1920x1080, FHD, IPS, LED, SLIM, матова, 30pin (праворуч), A+
2 999 ₴
- В наявності
- Код: LC302581
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15.6" 1920x1080, FHD, IPS, LED, SLIM, матова, 30pin (праворуч), A+
Модель: NV156FHM-N63 V8.
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM.
Роздільна здатність: 1920x1080 FHD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 30pin/праворуч.
Розмір: 350x205x3 мм.
Вага: 346 г.
Гарантія: 14 днів
Сумісні моделі:
BOE:
NV156FHM-N63.
NV156FHM-N52.
Innolux:
N156HCE-G72.
LG:
LP156WFC-SPU1.
LP156WFC-SPU2.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
