
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7)
499 ₴
- В наявності
- Код: IB45H4017
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2.25A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: 4.0*1.7 мм
Сумісність: IBM 5A10H43620, 5A10H43632, ADP-45DW A, ADP-45DW C, GX20K11838, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR
Підходить до моделей: Lenovo Ideapad 100 14", 100 15"; Ideapad 100-14IBY, 100-15IBD, 100-15IBY; Lenovo B50-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
