
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 135W 6.75A (USB)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: IB130HUSB
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 135W 6.75A (USB)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 135W 6.75A (USB) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 135W 6.75A (USB)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.75A
Споживана потужність: 135W
Роз'єми: USB
Сумісність:
36200605, 36200609, 45n0361, 45n0501, 4X20E50558, ADL135NDC3A, ADL135NLC3A, PA-1131-72
Підходить до моделей:
Lenovo Y40, Y40-70, Y40-80, Y50, Y70
Lenovo Y50 Touch, Y50-70 (20349 80DT, 20378 80EJ); Y50-80 (20401 80FC, 20402 80FD)
Lenovo Y70, Y70-70 (20350 80DU); Y70-80 (20403 80FE)
Lenovo IdeaPad Y700 (80NW, 80NY, 80NV); Z710 (20250 80AK); G700 (20251); G710 (20252); 700-15 (80RU)
Lenovo Thinkpad T440p, T460p, T540p
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.75 A |
| Сумісність з брендом | IBM |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
